Welkom bij de website Pinkstershow Kynologenclub Arnhem e.o.

KEURMEESTERS Pinkstershow 2022

Zondag 5 juni 2022

Rasgroep 1;

Mr. Ozan Belkis (TR) Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Beauceron, Bouviers des Ardennes, Bouviers des Flandres.

Mr. Alessandro Zeppi (IT): Australian Shepherd, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Miniature Australian Shepherd

Mr. Anca Giura (RO): Barbado Da Terceira, Bearded Collie, Belgische Herdershond Groenendaaler, Belgische Herdershond Laekense, Belgische Herdershond Mechelse, Belgische Herdershond Tervuerense, Bergamasco, Berghond van de Maremmen en Abruzzen, Câo da Serra de Aires, Chodský Pes, Ciobanesc Romanesc Carpatin, Ciobanesc Romanesc Mioritic,

Mrs. Stephanie Walsh (IE): Border Collie, Briard,

Dhr. Gerard Jipping (NL): Gos d’Atura Català, Hrvatski Ovchar, Komondor, Kuvasz,  Lancashire Heeler, Mudi, Slovensky Cuvac, Tsjechoslowaakse Wolfhond, Zwitserse Witte Herdershond.

Mr. Andras Polgar (RS): Old Englisch Sheepdog, Oost Europese Ovcharka, Perro de Pastor Mallorquin, Picardische Herdershond, Pulli anders dan wit, Pulli wit, Pumi, Pyreneese Herdershond à Face Rase, Pyreneese Herdershond Langhaar, Saarlooswolfhond, Schipperke, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke.

Mevr. Anita van Bussel (NL): Nederlandse Schapendoes, Polski Owczarek Nizinny. Schotse Herdershond Korthaar, Schotse Herdershond Langhaar, Shetland Sheepdog.

Mr. Horst Kliebenstein (DE): Duitse Herdershond Langhaar, Duitse Herdershond Stokhaar, Hollandse Herdershond Korthaar, Hollandse Herderhond Langhaar, Hollandse Herdershond Ruwhaar, Tatrahond, Zuidrussische Ovcharka.

Rasgroep 3;

Mevr. Elly Weyenborg (NL): Airedale Terrier, Australische Silky Terrier, Australische Terrier, Bedlington Terrier, Duitse Jachtterrier, Engelse Toyterrier, Staffordshire Bull Terrier.

Mrs. Tatjana Urek (SL): American Hairless Terrier, Border Terriër, Bull Terrier miniatuur, Bull Terrier standaard, Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Japanse Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier Manchester Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Toy Fox Terrier,

Mrs Karin Gilliland (IE): Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Jack Russel Terrier, Parson Russel Terrier, Schotse Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Welsh Terrier, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier.

Mr. Anca Giura (RO): Foxterrier Gladhaar, Foxterrier Draadhaar.

Mevr. Anita van Bussel (NL): American Staffordshire Terrier.

Jos de Cuyper: Braziliaanse Terriër, Cesky Terrier,.

Rasgroep 4;

Mr. Francisco Di Paola Nuzzo (IT): Dashond Korthaar, Dashond Langhaar, Dwergdashond Korthaar,  Dwergdashond Langhaar, Kaninchen Dashond Korthaar, Kaninchen Dashond Langhaar.

Mr. Attilla Czeglédi (HU):  Dashond Ruwhaar, Dwergdashond Ruwhaar, Kaninchen Dashond Ruwhaar

Rasgroep 7;

Mrs. Stephanie Walsh (IE):

Duitse Staande Hond Draadhaar, Duitse Staande Hond Korthaar, Duitse Staande Hond Langhaar, Duitse Staande Hond Stekelhaar, Perdigueiro de Burgos, Perdigueiro Português, Poedelpointer, Weimaraner Korthaar, Weimaraner Langhaar, Stabyhoun, Drentsche Patrijshond.

Mrs. Morag Connely (IE): Bracco Italiano, Pointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac Ruwhaar, Spinone Italiano, Vizsla Draadhaar, Vizsla Korthaar, Heidewachtel, Grote Munsterlander.

Mr. John Muldoon (IE): Engelse Setter, Gordon Setter, Ierse Setter, Ierse rood-witte Setter.

Mr. Attilla Czeglédi (HU): Braque d’Auvergne, Braque de l‘Ariége, Braque du Bourbonnais, Braque Francais type Pyrénées, Braque Francais type Gascogne, Braque Sant-Germain, Cesky Fousek, Epaneul bleu de Picardie, Epagneul Breton, Epagneul de Pont-Audemer, Epagneul Francais, Epagneul Picard, Gammel Dansk Honsehund, Griffon Korthals.

Rasgroep 8;

Mrs. Collette Muldoon (IE):, Amerikaanse Cocker Spaniel, Amerikaanse Water Spaniel. Barbet. Flatcoated Retriever.

Mr. Alessandro Zeppi (IT):, Engelse Cocker Spaniel, Labrador Retriever.

Mr. Rade Vesic (RS): , Clumber Spaniel, Curly Coated Retriever, Duitse Wachtelhund, Golden Retriever, Welsh Springer Spaniel.

Dhr. Jos de Cuyper (BE): Field Spaniel, Kooikerhondje, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Sussex Spaniel,

Mr. John Muldoon (IE): Engelse Springer Spaniel, Ierse Waterspaniel, Lagotto Romagnolo,

Mrs. Morag Connely (IE): Cão de Agua Português, Chesapeake Bay Retriever, Perro de Agua Espanõl, Wetterhoun.

Erekeuringen:

Debutantenklasse                 Mrs Stephanie Walsh (IE)

Juniorenklasse                      Mrs Stephanie Walsh (IE)

Beste Jongste Pup                Mrs Colette Muldoon (IE)

Beste Pup                               Mr. Rade Vesic (RS)

Beste Veteraan                      Mr. John Muldoon (IE)

Koppelklasse                         Mr. Attilla Czeglédi (HU)

Rasgroep 1                             Mr. Andras Polgar (RS)

Rasgroep 3                             Mrs. Tatjana Urek (SL)

Rasgroep 4                             Mr. Francisco Di Paola Nuzzo (IT)

Rasgroep 7                             Mrs. Morag Connely (IE)

Rasgroep 8                             Mr. Alessandro Zeppi (IT)

Nationaal erkende rassen     Mevr. Elly Weyenborg (NL)

Maandag 6 juni 2022

Rasgroep 2;

Mr. Rade Vesic (RS): Affenpinscher, Aïdi, Alano Español, Anatolische Herderhond, Argentijnse Dog, Broholmer, Deens-Zweedse Boerderijhond, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Filla Brasileiro, Hollandse Smoushond, Hovawart, Kaukasische Ovcharka, Kraski Ovcar, Mastiff. Mastin Español, Mastin del Pirineo, Mastino Napoletano, Oostenrijkse korthaar Pinscher, Perro Dogo Mallorquin, Presa Canario, Pyreneese Berghond, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Tibetaanse Mastiff.

Mr. Ozan Belkis (TR), Appenzeller Sennenhond, Boxer, Entlebucher Sennenhond, , Grote Zwitserse Sennenhond, Chongqing Dog

Mevr. Carine Roobrouck (BE): Berner Sennenhond, Duitse Dog Blauw, Duitse Dog geel/gestroomd, Duitse Dog zwart/zwart-wit, Sint Bernard Korthaar, Sint Bernard Langhaar, Shar-Pei.

Mr. Pedro Bispo (PT): Dobermann, Bullmastiff, Cão de Gado Transmontana, Cão da Serra da Estrela korthaar, Cão da Serra da Estrela Langhaar, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Centraal- Aziatische Ovcharka, Cinmarron Uruguayo, Ciobanesc de Bucovina, Rottweiler.

Mrs Perdita Burnside (IE): Dwergschnauzer peper en zout, Dwergschnauzer wit, Dwergschnauzer zwart, Dwergschnauzer zwart- zilver, Middenslag Schnauzer peper en zout, Middenslag Schnauzer zwart, Riesenschnautzer peper en zout, Riesenschnauzer zwart, Tornjak, Tosa, Zwart Russische Terrier, Engelse Bulldog.

Mr. Anca Giura (RO): Bordeaux Dog, Cane Corso,

Mrs. Karin Gilliland (IE): Landseer ECT, Leonberger.

Mr. Andras Polgar (RS): Newfoundlander.

Rasgroep 5;

Mrs Karin Gilliland (IE): Alaska Malamute, American Akita, Dwergkeeshond, Grote Keeshond wit, Grote Keeshond wolfsgrijs, Grote Keeshond zwart/bruin, Kleine Keeshond bruin-zwart, Kleine Keeshond oranje en anders kleurig, Kleine Keeshond wit, Middenslag Keeshond bruin-zwart, Middenslag Keeshond oranje en anders kleurig, Middenslag Keeshond wit,

Mr. Rade Vesic (RS): Canaänhond, Cinerco dell”Etna, Eurasier, Finse Lappenhond, Finse Spits, Groenlandhond, Hokkaido, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Shikoku, Yakutskaya Laika,

Mevr. Nathali van Burik (NL): Chow Chow, Samojeed, IJslandse Hond.

Mr. Vojislav Al Daghilstani (RS): Noorse Buhund,  Noorse Lundehund, Noorse Elandhond grijs, Noorse Elandhond zwart, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Pharao Hond, Peruaanse Haarloze hond groot, Peruaanse Haarloze hond middenslag, Peruaanse Haarloze hond miniatuur, Podenco Canario, Podenco Ibicenco gladhaar, Podenco Ibicenco ruwhaar, Podenco Português groot gladhaar, Podenco Português groot ruwhaar, Podenco Português klein gladhaar, Podenco Português klein ruwhaar, Podenco Português middenslag ruwhaar, Podenco Português middenslag gladhaar, Posavski Gonic, Russische-Europese Laika, Shiba, Taiwan Dog, Thai Bangkaew Dog , Thai Ridgeback Dog, Vastgötaspets, Volpino Italiano, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond.

Mr. Andras Polgar (RS): Korea Jindo Dog, Lapinporokoira, Mexicaanse Naakthond middenslag, Mexicaanse Naakthond miniatuur, Mexicaanse Naakthond standaard.

Mr. Anca Giura (RO): Siberian Husky.

Mr. Attila Czeglédi (HU): Akita, Basenji.

Rasgroep 6;

Mrs. Colette Muldoon (IE): Alpenländische Dachsbracke, American Foxhound, Anglo-Francais de petite vénerie, Ariégeois, Berner Laufhund, Berner Niederlaufhund, Billy, Black and Tan Coonhound, Bosanski Ostrodlaki Gonic Barac, Bloedhond, Brandlbracke, Briquet Griffon Vendéen, Chien D’Artois, Crnogorski Planinski Gonic, Drever, Duitse Brak, Dunker, Chuandong Dog.

Mr. Andreas Polgar (RS): English Foxhound, Estonian Hound, Erdélyi Kopo, Finse Brak, Français Blanc et Noir, Français Blanc et Orange, Français Tricolore, Gonzcy Polsky, Griffon Rivernais, , Haldenstövare, Hamiltonstövare, Hannover’scher Schweisshund, Harrier, Helionikos Ichnilatis, Hygenhund, Istarski Kratkodlaki Gonic, Istarski Ostrodlaki Gonic, Jura Laufhund, Jura Niederlaufhund, Luzerner Laufhund, Luzerner Niederlaufhund, Ogar Polski, Otterhound, Poitevin, Porcelaine, Posavski Gonic, Sabueso Español, Schillersstövare, Schwyzer Laufhund, Schwyzer Niederlaufhund, Segugio Italiano Gladhaar, Segugio Italiano Ruwhaar, Segugio Maremmano, Slovensky Kopov, Smãlandsstövare, Srpski Gonic, Srpski Trobojni Gonic, Steirische Ruwharige Brak, Tiroler Brak, Westfaalse Dasbrak.

Dhr. John Wauben (NL): Basset Artésien Normand, Basset Blue de Gascogne, Basset Fauve de Bretagne, Basset Hound,  Bayrischer Gebirgsschweisshund, Beagle, Beagle Harrier, Grand Anglo- Français blanc et Noir, Grand Anglo- Français blanc et orange, Grand Anglo- Français tricolore, Grand Basset Griffon Vendéen, Grand Blue de Gascogne, Gascon Saintongeois, Grand Griffon Vendéen, Griffon Blue de Gascogne, Griffon Fauve de Bretagne, Petit Basset Griffon Vendéen, Petit Blue de Gascogne,

Mr. Horst Kliebenstein(DE): Dalmatische Hond, Rhodesian Ridgeback.

Rasgroep 9

Mr. Ozan Belkis (TR):   Bichon Frisé, Bolognezer, Boston Terrier, Cavalier King Charles Spaniel,

Mr. Francsi Di Paola Nuzzo (IT): Chihuahua Korthaar, Chihuahua Langhaar, Shih Tzu

Mr. John Muldoon (IE): Chinese Naakthond, Coton de Tuléar, Franse Bulldog, Havanezer, Japanse Spaniel, King Charles Spaniel, Kromfohrländer, Leeuwhondje, Markiesje, Poolse Jacht Spaniel, Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier,

Mr. Anca Giura (RO): ): Epagneul Nain Continental Papillon, Epagneul Nain Continental Phalène, Franse Krulhaar alle variëteiten, Griffon Belge, Griffon Bruxellois, Maltezer, Mopshond, Prazsky Krysarik, Pekingees,

Mrs. Colette Muldoon (IE): Dwergpoedel Grijs-Abrikoos-Rood, Dwergpoedel Zwart-Wit-Bruin, Grote Poedel Grijs-Abrikoos-Rood, Grote Poedel Zwart- Wit-Bruin, Middenslag Poedel Grijs-Abrikoos, Middenslag Poedel Zwart-Wit-Bruin, Toypoedel,

Mr. Horst Kliebenstein(DE):  Lhasa Apzo, Petit Brabancon, Russian Toy Korthaar, Russian Toy Langhaar.

Mevr. S. Walsh (IE): Biewer Terriër, Bolonka Zwetna, Kintamani, Cananadian Eskimo Dog

Rasgroep 10;

Mr. Attila Czeglédi (HU): Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Galgo Español, Greyhound, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Sloughi, Whippet.

Mr. Rade Vesic (RS): Afghaanse Windhond, Deerhound, Ierse Wolfhond,

Erekeuringen:

Debutantenklasse                 Mr. Andreas Polgar (RS)

Juniorenklasse                      Mr. Andreas Polgar (RS)

Beste Jongste Pup                Mr. John Muldoon (IE)

Beste Pup                               Mevr. Corina Roobrouck (BE)

Beste Veteraan                      Dhr. Hans Stigt (NL)

Koppelklasse                         Mev. Ineke Zwaartman (NL)

Rasgroep 2                             Mr. Rade Vesic (RS)

Rasgroep 5                             Mrs Karin Gilliland (IE)

Rasgroep 6                             Dhr. John Wauben (NL)

Rasgroep 9                             Mr. Anca Giura (RS)

Rasgroep 10                           Mr. Attila Czeglédi (NL)

Best in Show:                         Mrs. Colette Muldoon (IE)

Nationaal erkende rassen     Mr. V. Al Daghilstani (RS)

Book your tickets

English