KEURMEESTERS

Zondag 20 mei 2018

Rasgroep 2:

Dhr. P. Roosenboom (BE): Argentijnse Dog, Broholmer, Cane Corso, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Centraal-Aziatische Ovcharka, Cinmarron Uruguayo, Fila Brasileiro, Mastin Español, Mastino Napoletano, Rottweiler, Tibetaanse Mastiff.

Dhr. P. van Montfoort (NL): Bordeaux Dog, Boxer, Cão da Serra da Estrela Korthaar, Cão da Serra da Estrela Langhaar, Engelse Bulldog.

Dhr. A. van den Broek (NL): Duitse Dog blauw, Duitse Dog geel/gestroomd, Duitse Dog zwart/zwart-wit.

Dhr. R. Vesic (RS): Bullmastiff, Landseer ECT, Leonberger, Newfoundlander, Sint Bernard Korthaar, Sint Bernard Langhaar.

Dhr. M. Nuijen (NL): Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Dwergschnauzer Peper en Zout, Dwergschnauzer wit, Dwergschnauzer zwart, Dwergschnautzer zwart-zilver, Middenslagschnautzer peper en zout, Middenslagschnautzer zwart, Oostenrijkse korthaar Pinscher, Riesenschnautzer peper en zout, Riesenschnautzer zwart.

Dhr. H.O. Hoenderken (NL): Hovawart.

Dhr. H. Dux (DE): Affenpinscher, Aïdi, Anatolische Herdershond, Appenzeller Sennenhond, Berner Sennenhond, Dobermann, Dogo Canario, Entlebucher Sennenhond, Grote Zwitserse Sennenhond, Hollandse Smoushond, Kaukasische Ovcharka, Kraski Ovcar, Mastiff, Mastin del Pirineo, Perro Dogo Mallorquin, Pyreneense Berghond, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Shar Pei, Tornjak, Tosa, Zwart Russische Terrier.

Rasgroep 3:

Mw. I. Novakova (CZ): Airdale Terrier, Australische Silky Terrier, Australische Terrier, Bedlington Terrier, Braziliaanse Terrier,  Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Duitse Jacht Terrier, Engelse Toy Terrier, Ierse Terrier, Jack Russel Terrier, Welsh Terrier, Westhighland White Terrier, Yorkshire Terrier.

Dhr. J. de Cuyper (BE): American Staffordshire Terrier, Bull Terrier miniatuur, Bull Terrier standaard, Parson Russell Terrier.

Mw. A. Gielisse (NL): Border Terrier, Cairn Terrier, Schotse Terrier.

Mw. Y. van den Bogert (NL): Irish Glen of Imaal Terrier, Japanse Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Staffordshire Bull Terrier.

Dhr. H.O. Hoenderken (NL): Foxterrier Draadhaar, Foxterrier Gladhaar, Irish Soft Coated Wheaten Terrier.

Rasgroep 4:

Dhr. L. Quartel (NL): Dashond korthaar, Dashond langhaar, Dwergdashond korthaar, Dwergdashond langhaar, Kaninchen Dashond korthaar, Kaninchen Dashond langhaar.

Dhr. A. van den Broek (NL): Dashond ruwhaar, Dwergdashond ruwhaar, Kaninchen Dashond ruwhaar.

Rasgroep 7:

Dhr. R. Feyaerts (BE): Bracco Italiano, Drentsche Patrijshond, Ierse Rood-Witte Setter, Ierse Setter, Spinone Italiano, Stabyhoun, Viszla Draadhaar, Viszla Korthaar, Weimaraner Korthaar, Weimaraner Langhaar.

Mw. H. Assenmacher – Feyel (DE): Braque d’Auvergne, Braque de L’Ariège, Braque du Bourbonnais, Braque Francais type Gascogne,  Braque Francais type Pyrénées klein, Braque Saint Germain, Cesky Fousek, Duitse Staande Hond Draadhaar, Duitse Staande Hond Korthaar, Duitse Staande Hond Langhaar, Duitse Staande Hond Stekelhaar, Epagneul Blue de Picardie, Epagneul Breton, Epagneul de Pont-Audemer, Epagneul Francais, Epagneul Picard, Gammel Dansk Honsehund, Griffon Korthals, Grote Münsterlander, Heidewachtel, Perdigueiro de Burgos, Perdigueiro Português, Poedel Pointer, Pointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac ruwhaar.

Mw. G. Halff – van Boven (NL): Engelse Setter, Gordon Setter.

Rasgroep 8:

Mw. V. de Cuyper – Boesmans (BE): Amerikaanse Cocker Spaniel, Clumber Spaniel, Flatcoated Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Welsh Springer Spaniel.

Mw. S. Walsh (IE): Amerikaanse Waterspaniel, Engelse Cocker Spaniel, Labrador Retriever.

Mw. G. Halff – van Boven (NL): Engelse Springer Spaniel, Golden Retriever, Lagotto Romagnolo.

Mw. H. Assenmacher – Feyel (DE): Barbet, Cão de Agua Português, Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Duitse Wachtelhund, Field Spaniel, Ierse Waterspaniel, Kooikerhondje, Perro de Agua Español.

Dhr. R. Feyaerts (BE): Sussex Spaniel, Wetterhoun.

Erekeuringen:

Juniorhandeling Dhr. H.O. Hoenderken (NL)
Beste jongste Pup Mw. I. Novakova (CZ)
Beste Puppy Dhr. P. Roosenboom (BE)
Beste Veteraan Dhr. M. Nuijen (NL)
Beste Koppel Dhr. R. Feyaerts (BE)
Rasgroep 2 Dhr. P. van Montfoort (NL)
Rasgroep 3 Mw. Y. van den Bogert (NL)
Rasgroep 4 Dhr. A. van den Broek (NL)
Rasgroep 7 Mw. V. de Cuyper – Boesmans (BE)
Rasgroep 8 Mw. S. Walsh (IE)

 

Maandag 21 mei 2018

Rasgroep 1:

Mw. H. Assenmacher – Feyel (DE): Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Shepherd, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Beauceron, Bouviers des Ardennes, Nederlandse Schapendoes, Pyreneese Herdershond à face rase, Pyreneese Herdershond langhaar, Welsh Corgi Cardigan, Wels Corgi Pembroke, Zuidrussische Ovcharka.

Dhr. B. Vandaele (BE): Bearded Collie, Border Collie, Old English Sheepdog, Schotse Herdershond korthaar, Schotse Herdershond Langhaar.

Mw. W. Roem (NL): Belgische Herdershond Groenendaeler, Belgische Herdershond Laekense, Belgische Herdershond Mechelse, Belgische Herdershond Tervuerense, Schipperke.

Mw. E. Bakker – van de Woestijne (NL): Bergamasco, Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen, Cão da Serra de Aires, Ciobanesec Romanesc Carpatin, Ciobanesec Romanesc Mioritic, Gos d’Atura Català, Hrvatski Ovcar, Komondor, Kuvasz, Mudi, Perro de Pastor Mallorquin, Picardische Herdershond, Polski Owczarek Nizinny, Pulli anders dan wit, Pulli wit, Pumi, Saarlooswolfhond, Shetland Sheepdog, Slovenský Cuvac,Tatrahond.

Mw. I. Novakova (CZ): Bouvier des Flandres, Briard, Tsjechoslowaakse Wolfhond, Zwitserse Witte Herdershond.

Mw. A. Gielisse (NL): Duitse Herdershond langhaar, Duitse Herderhond stokhaar, Lancashire Heeler.

Mw. H. Vink (NL): Hollandse Herdershond Korthaar, Hollandse Herdershond Langhaar, Hollandse Herdershond Ruwhaar.

Rasgroep 5:

Mw. H. Vink (NL): Akita, Shiba.

Mw. A. Gielisse (NL): Alaska Malamute, Chow Chow, Finse Lappenhond.

Dhr. R. Vesic (RS): American Akita, Canaänhond, Cimeco dell’Etna, Groenlandhond, Grote Keeshond wit, Grote Keeshond wolfsgrijs, Grote Keeshond zwart/bruin, Hokkaido, Japanse Spits, Kai, Kishu, Kleine Keeshond bruin/zwart, Kleine Keeshond oranje en anders kleurig, Kleine Keeshond wit, Korea Jindo Dog, Mexicaanse Naakthond middenslag, Mexicaanse Naakthond miniatuur, Mexicaanse Naakthond Standaard, Middenslag Keeshond bruin/zwart, MIddenslag Keeshond oranje en anderskleurig, Middenslag Keeshond wit, Peruaanse Haarloze Hond groot, Peruaanse haarloze Hond middenslag, Peruaanse Haarloze Hond miniatuur, Shikoku, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog.

Mw. W. Roem (NL): Basenji, Dwergkeeshond, Eurasier, Finse Spits, Jämthund, Karelische Berenhond, Laplandse Herdershond, Noorse Buhund, Noorse Elandhond Grijs, Noorse Elandhond Zwart, Noorse Lundehund, Norrbettenspets, Oostsiberische Laika, Pharaohond, Podenco Canario, Podenco Ibicenco gladhaar, Podenco Ibicenco ruwhaar, Podenco Português groot gladhaar, Podenco Português groot ruwhaar, Podenco Português klein gladhaar, Podenco Português klein ruwhaar, Podenco Português middenslag gladhaar, Podenco Português middenslag ruwhaar, Russische – Europese Laika, Samojeed, Västgötaspets, Volpino Italiano, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond.

Mw. I. Groen – Brinks (NL): IJslandse hond, Siberian Husky.

Rasgroep 6:

Dhr. P. Sanders (NL): Alpenländische Dachsbracke, American Foxhound, Anglo-Francais de petite vénerie, Ariégeois, Beagle Harrier, Berner Laufhund, Berner Niederlaufhund, Billy, Black and Tan Coonhound, Bosanski Ostrodlaki Gonic Barak, Brandlbracke, Briquet Griffon Vendéen, Chien d’Artois, Crnogorski Planinski Gonic, Drever, Duitse Brak, Dunker, English Foxhound, Erdélyi Kopo, Finse Brak, Francais Blanc et Noir, Francais blanc et orange, Francais Tricolore, Gonzcy Polski, Grand Anglo-Francois blanc et noir, Grand Anglo-Francois blanc et orange, Grand Anglo-Francois tricolore, Grand Blue de Gascogne, Grand Gascon Sainteongeois, Grand Griffon Vendéen, Griffon Blue de Gascogne, Griffon Fauve de Bretagne, Griffon Nevernais, Haldenstövare, Hamiltonstövare, Hannover’scher Schweisshund, Harrier, Hellonikos Ichnilatis, Hygenhund, Istarski Kratkodlaki Gonic, Istarski Ostrodlaki Gonic, Jura Laufhund, Jura Niederlaufhund, Luzerner Laufhund, Luzerner Niederlaufhund, Ogar Polski, Otterhound, Petit Blue de Gascogne, Petit Gascon Saintongeois, Poitevin, Porcelaine, Posavski Gonic, Rhodesian Ridgeback, Sabueso Español, Schillerstövare, Schwyzer Laufhund, Schwyzer Niederlaufhund, Segugio Italiano Gladhaar, Segugio Italiano Ruwhaar, Slovenský Kopov, Smâlandsstövare, Srpski Gonic, Srpski Trobojni Gonic, Steirische ruwharige Brak, Tiroler Brak, Westfaalse Dasbrak.

Dhr. Feyaerts (BE): Basset Artésien Normand, Basset Blue de Gascogne, Basset Fauve de Bretagne, Basset hound, Bayerischer Gebirgsschweisshund, Beagle, Bloedhond, Grand Basset Griffon Vendéen, Petit Basset Griffon Vendéen.

Mw. G. Halff – van Boven (NL): Dalmatische Hond.

Rasgroep 9:

Mw. B. Sluiter (NL): Boston Terrier, Shih Tzu.

Dhr. R. Vesic (RS): Chinese Naakthond, Franse Bulldog, Mopshond.

Mw. I. van der Does – Nielen (NL): Cavalier King Charles Spaniel.

Mw. S. Walsh (IE): Chihuahua korthaar, Chihuahua Langhaar, Epagneul Nain Continental Papillon, Epagneul Nain Continental Phalène, Havanezer, Japanse Spaniel.

Dhr. J. de Cuyper (BE): Griffon Belge, Griffon Bruxellois, Lhasa Apso, Petit Brabancon, Russian Toy korthaar, Russian Toy langhaar, Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier.

Dhr. H.J. Dux (DE): Bichon Frisé, Bolognezer, Coton de Tuléar, Dwergpoedel grijs-abrikoos-rood, Dwergpoedel zwart-wit-bruin, Grote Poedel grijs-abrikoos-rood, Grote Poedel zwart-wit-bruin, King Charles Spaniel, Kromfohrländer, Leeuwhondje, Maltezer, Markiesje, Middenslag Poedel grijs-abrikoos, Middenslag Poedel zwart-wit-bruin, Pekingees, Toypoedel.

Rasgroep 10:

Dhr. J. de Cuyper (BE): Whippet.

Mw. A. Gielisse (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Deerhound, Galgo Español, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Sloughi.

Erekeuringen:

Juniorhandeling Mw. W. Roem (NL)
Beste jongste Pup Mw. I. van de Does – Nielen (NL)
Beste Puppy Mw. I. Groen – Brinks (NL)
Beste Veteraan Dhr. J. de Cuyper (BE)
Beste Koppel Mw. B. Sluiter (NL)
Rasgroep 1 Dhr. H.J. Dux (DE)
Rasgroep 5 Dhr. R. Vesic (RS)
Rasgroep 6 Dhr. R. Feyaerts (BE)
Rasgroep 9 Dhr. J. de Cuyper (BE)
Rasgroep 10 Mw. A. Gielisse (NL)
Best in Show Mw. H. Assenmacher – Feyel (DE)