List of Judges

Sunday 9 June 2019

FCI Breed Group 1:

Mr H.J. Dux (Germany): Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Shepherd, Australian  Stumpy Tail Cattle Dog.

Mrs A. van Bussel (The Netherlands): Bearded Collie, Schotse Herdershond Korthaar, Schotse Herdershond Langhaar, Shetland Sheepdog.

Mrs A. Beenen – Sluyters (The Netherlands): Beauceron, Bergamasco, Berghond van de Maremmen en Abruzzen, Bouviers des Ardennes, Câo da Serra de Aires, Ciobanesc Romanesc Carpatin, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Duitse Herdershond Langhaar, Duitse Herdershond Stokhaar, Gos d’Atura Català, Hollandse Herdershond Korthaar, Hollandse Herderhond Langhaar, Hollandse Herdershond Ruwhaar, Hrvatski Ovchar, Komondor, Kuvasz, Lancashire Heeler, Mudi, Nederlandse Schapendoes, Old Englisch Sheepdog, Perro de Pastor Mallorquin, Picardische Herdershond, Pulli anders dan wit, Pulli wit, Pumi, Pyreneese Herdershond à Face Rase, Pyreneese Herdershond Langhaar, Saarlooswolfhond, Tatrahond, Tsjechoslowaakse Wlofhond, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Zuidrussische Ovcharka.

Mrs W. Roem (The Netherlands): Belgische Herdershond Groenendaaler, Belgische Herdershond Laekense, Belgische Herdershond Mechelse, Belgische Herdershond Tervuerense, Schipperke.

Mr D. Connolly (Scotland): Border Collie.

Mrs S. Walsh (Ireland): Bouviers des Flandres, Briard.

Mr A. Polgar (Serbia): Polski Owczarek Nizinny, Slovensky Cuvac, Zwitserse Witte Herdershond.

FCI Breed Group 5:

Mr A. Polgar (Serbia): Akita, Alaska Malamute, American Akita, Finse Lappenhond, Samojeed, Siberian Husky, Taiwan Dog, Thai Ridgeback Dog, Westsiberische Laika, Zweedse Lappenhond.

Mr S. Shen (Singapore): BasenJi, Canaänhond, Chow Chow, Cinerco dell”Etna, Eurasier, IJslandse Hond, Jämthund, Japanse Spits, Kai, Karelische Berenhond, Kishu, Korea Jindo Dog, Lapinporokoira, Mexicaanse Naakthond middenslag, Mexicaanse Naakthond miniatuur, Mexicaanse Naakthond standaard,  Middenslag Keeshond bruin-zwart, Noorse Elandhond grijs, Noorse Elandhond zwart, Noorse Lundehund, Norrbottenspets, Oostsiberische Laika, Peruaanse Haarloze hond groot, Peruaanse Haarloze hond middenslag, Peruaanse Haarloze hond miniatuur, Pharao Hond, Podenco Canario, Podenco Ibicenco gladhaar, Podenco Ibicenco ruwhaar,  Podenco Português groot gladhaar, Podenco Português groot ruwhaar, Podenco Português klein gladhaar, Podenco Português ruwhaar, Podenco Português middenslag gladhaar, Podenco Português ruwhaar, Russische-Europese Laika, Shiba, Vastgötaspets.

Mrs S. Walsh (Ireland): Dwergkeeshond, Finse Spits, Groenlandhond, Grote Keeshond wit, Grote Keeshond wolfsgrijs, Grote Keeshond zwart/bruin, Hokkaido, Kleine Keeshond bruin-zwart, Kleine Keeshond oranje en anders kleurig, Kleine Keeshond wit, Noorse Buhund, Shikoku, Volpino Italiano.

FCI Breed Group 6:

Mrs L. de Ridder (Belgium): Alpenländische Dachsbracke, American Foxhound, Anglo-Francais de petite vénerie, Ariégeois, Basset Hound, Beagle Harrier, Berner Laufhund, Berner Niederlaufhund, Billy, Black and Tan Coonhound, Bosanski Ostrodlaki Gonic Barac, Brandlbracke, Briquet Griffon Vendéen, Chien D’Artois, Crnogorski Planinski Gonic, Dalmatische Hond, Drever, Duitse Brak, Dunker, English Foxhound, Erdélyi Kopo, Finse Brak, Français Blanc et Noir, Français Blanc et Orange, Français Tricolore, Gonzcy Polsky, Grand Anglo- Français blanc et Noir, Grand Anglo- Français blanc et orange, Grand Anglo- Français tricolore, Grand Basset Griffon Vendéen, Grand Blue de Gascogne, Grand Gascon Saintongeois, Griffon Blue de Gascogne, Griffon Blue de Bretagne, Griffon Rivernais, Haldenstövare, Hamiltonstövare, Hannover’scher Schweisshund, Harrier, Helionikos Ichnilatis, Hygenhund, Istarski Kratkodlaki Gonic, Istarski Ostrodlaki Gonic, Jura Laufhund, Jura Niederlaufhund, Luzerner Laufhund, Luzerner Niederlaufhund, Ogar Polski, Otterhound, Petit Blue de Gascogne, Petit Gascon Saintongeois, Poitevin, Porcelaine, Posavski Gonic, Rhodesian Ridgeback,  Sabueso Español, Schillersstövare, Schwyzer Laufhund, Schwyzer Niederlaufhund, Segugio Italiano Gladhaar, Segugio Italiano Ruwhaar, Slovensky Kopov, Smãlandsstövare, Srpski Gonic, Srpski Trobojni Gonic, Steirische Ruwharige Brak, Tiroler Brak, Westfaalse Dasbrak.

Mr S. Shen (Singapore): Basset Artésien Normand, Basset Blue de Gascogne, Basset Fauve de Bretagne, Bayrischer Gebirgsschweisshund, Beagle, Bloedhond, Grand Griffon Vendéen, Petit Basset Griffon Vendéen.

FCI Breed Group 9:

Mrs J. Zijlmans (The Netherlands): Bichon Frisé, Bolognezer, Cavalier King Charles Spaniel, Coton de Tuléar, King Charles Spaniel, Kromfohrländer, Leeuwhondje, Maltezer, Pekingees.

Mr R. Vesic (Serbia): Boston Terrier, Franse Bulldog, Griffon Belge, Griffon Bruxellois, Japanse Spaniel, Petit Brabancon, Russian Toy Korthaar, Russian Toy Langhaar.

Mr H. Hoenderken (The Netherlands): Chihuahua Korthaar, Chihuahua Langhaar, Chinese Naakthond.

Mr J. Schepers (The Netherlands): Dwergpoedel Grijs-Abrikoos-Rood, Dwergpoedel Zwart-Wit-Bruin, Epagneul Nain Continental Papillon, Epagneul Nain Continental Phalène, Grote Poedel Grijs-Abrikoos-Rood, Grote Poedel Zwart-Wit-Bruin, Markiesje, Middenslag Poedel Grijs-Abrikoos, Middenslag Poedel Zwart-Wit-Bruin, Shih Tzu, Toypoedel.

Mr A. Polgar (Serbia): Havanezer, Lhasa Apzo, Mopshond.

Mrs S. Walsh (Ireland): Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier.

FCI Breed Group 10:

Mrs M. Connolly (Scotland): Afghaanse Windhond, Azawakh, Deerhound, Ierse Wolfhond, Whippet.

Mr H.J. Dux (Germany): Barsoi, Chart Polski, Galgo Español, Greyhound, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Sloughi.

Honorary approvals:

Junior handling Mrs W. van de Cruijsen (The Netherlands)
Best Minor Puppy Mrs W. van Oosten (The Netherlands)
Best Puppy Mrs J. Zijlmans (The Netherlands)
Best Veteran Mr R. Vesic (Serbia)
Best Couple Mr S. Shen (Singapore)
Best FCI group 1 Mrs A. Beenen Sluyters (The Netherlands)
Best FCI group 5 Mrs S. Walsh (Ireland)
Best FCI group 6 Mrs L. de Ridder (Belgium)
Best FCI group 9 Mr J. Schepers (The Netherlands)
Best FCI group 10 Mr H.J. Dux (Germany)

 

Monday 10 June 2019

FCI Breed Group 2:

Mr St. v.d. Bosch (Belgium): Affenpinscher, Aïdi, Cão da Serra da Estrela korthaar, Cão da Serra da Estrela Langhaar, Centraal-Aziatische Ovcharka, Hollandse Smoushond, Kangal Köpek, Kaukasische Ovcharka, Kraski Ovcar, Mastin del Pirineo, Oostenrijkse korthaar Pinscher, Perro Dpgo Mallorquin, Pyreneese Berghond, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac, Tornjak, Zwarte Russische Terrier.

Mr A. Polgar (Serbia): Appenzeller Sennenhond, Berner Sennenhond, Bullmastiff, Entlebucher Sennenhond, Grote Zwitserse Sennenhond, Leonberger, Mastiff.

Mrs A. Wijnsouw (The Netherlands): Argentijnse Dog, Boxer, Broholmer, Dogo Canario, Engelse Bulldog, Filla Brasileiro, Mastin Español, Mastino Napoletano, Sint Bernard Korthaar, Sint Bernard Langhaar.

Mr R. Vesic (Serbia): Bordeaux Dog, Cane Corso, Cão de Castro Laboreiro, Cão Fila de Sao Miguel, Landseer ECT.

Mr D. Baars (The Netherlands): Cinmarron Uruguayo, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Shar Pei, Tibetaanse Mastiff, Tosa.

Mr S. Shen (Singapore): Dobermann, Duitse Dog Blauw, Duitse Dog geel/gestroomd, Duitse Dog zwart/zwart-wit.

Mrs W. van Oosten (The Netherlands): Dwergschnauzer peper en zout, Dwergschnauzer wit, Dwergschnauzer zwart, Dwergschnauzer zwart-zilver, Middenslag Schnauzer per en zout, Middenslag Schnauzer zwart, Riesenschnauzer peper en zout, Riesenschnauzer zwart.

Mr H. Stigt (The Netherlands): Hovawart, Newfoundlander.

Mr D. Connolly (Scotland): Rottweiler.

FCI Breed Group 3:

Mrs Bode v.d. Meeberg (The Netherlands): Airedale Terrier, Cairn Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Parson Russel Terrier, Staffordshire Bull Terrier.

Mr R. Vesic (Serbia): American Staffordshire Terrier, Bedlington Terrier, Bull Terrier miniatuur, Bull Terrier standaard, Fosterrier Draadhaar, Foxterrier Gladhaar, Ierse Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier.

Mrs H. Assenmacher – Feyel (Germany): Australische Silky Terrier, Australische Terrier, Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Duitse Jachtterrier, Engelse Toyterrier, Japanse Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Welsh Terrier, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier.

Mr H. Hoenderken (The Netherlands): Border Terrier, Schotse Terrier.

Mrs A. van Bussel (The Netherlands): Jack Russel Terrier.

FCI Breed Group 4:

Mrs Assenmacher – Feyel (Germany): Dashond Korthaar, Dashond Langhaar, Dwergdashond Korthaar, Dwergdashond Langhaar, Kaninchen Dashond Korthaar, Kaninchen Dashond Langhaar.

Mr R. Vesic (Serbia): Dashond Ruwhaar, Dwergdashond Ruwhaar, Kaninchen Dashond Ruwhaar.

FCI Breed Group 7:

Mrs S. Walsh (Ireland): Bracco Italiano, Drentsche Patrijshond, Duitse Staande Hond Draadhaar, Duitse Staande Hond Korthaar, Duitse Staande Hond Langhaar, Duitse Staande Hond Stekelhaar, Spinone Italiano, Stabyhoun.

Mr D. Connolly (Schotland): Braque d’Auvergne, Braque de l’Ariège, Braque du Bourbonnais, Braque Francais type Gascogne, Braque Francais type Pyrénées klein, Braque Saint-Germain, Cesky Fousek, Engelse Setter, Epagneul bleu de Picardie, Epagneul Breton, Epagneul de Pont-Audemer, Epagneul Francais, Epagneul Picard, Gammel Dansk Honsehund, Ierse rood-witte Setter, Ierse Setter.

Mrs M. Connolly (Scotland): Vizsla Draadhaar, Vizsla Korthaar, Weimaraner Korthaar, Weimaraner Langhaar.

Mrs W. Hochstenbach (The Netherlands): Gordon Setter, Griffon Korthals, Grote Münsterlander, Heidewachtel, Perdigueiro de Burgos, Perdigueiro Português, Poedelpointer, Pointer, Slovenský Hrubosrstý Stavac Ruwhaar.

FCI Breed Group 8:

Mrs S. Walsh (Ireland): Amerikaanse Cocker Spaniel, Amerikaanse Water Spaniel, Ierse Waterspaniel, Lagotto Romagnolo.

Mrs W. Hochstenbach (The Netherlands): Barbet, Cão de Agua Português, Chesapeake Bay Retriever, Clumber Spaniel, Curly Coated Retriever, Duitse Wachtelhund, Field Spaniel, Perro de Agua Español.

Mr S. Shen (Singapore): Engelse Cocker Spaniel, Engelse Springer Spaniel.

Mr H. Stigt (The Netherlands): Flatcoated Retriever, Sussex Spaniel.

Mrs H. Warendorf (The Netherlands): Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Welsh Springer Spaniel, Wetterhoun.

Mrs M. Connolly (Scotland): Kooikerhondje, Labrador Retriever.

Honorary approvals:

Junior handling Mr H. Hoenderken (The Netherlands)
Best Minor Puppy Mrs A. Wijsouw (The Netherlands)
Best Puppy Mrs H. Warendorf (The Netherlands)
Best Veteran Mrs A. van Bussel (The Netherlands)
Best Couple Mr H. Stigt (The Netherlands)
Best FCI group 2 Mr A. Polgar (Serbia)
Best FCI group 3 Mrs J. Bode v.d. Meeberg (The Netherlands)
Best FCI group 4 Mrs H. Assenmacher – Feyel (Germany)
Best FCI group 7 Mrs W. Hochstenbach (The Netherlands)
Best FCI group 8 Mrs M. Connolly (Scotland)
Best in Show Mr R. Vesic (Serbia)